• Łazienka z widokiem na morze?

  Łazienka to miejsce bardzo intymne, w którym zazwyczaj nie znajdziemy okien, przez które ktoś mógłby nas przypadkowo bądź specjalnie podejrzeć, a jeśli już to są one pokryte specjalnym materiałem, przez który może być widać co najwyżej zarys postaci bądź cienie świadczące o tym, że w środku ktoś jest. W związku z tym, iż jest to miejsce w pewnym sensie wyjątkowe, w którym zmywamy z siebie trudy dnia i nierzadko się relaksujemy, łazienka powinna być zaaranżowana w taki sposób, aby temu odpoczynkowi sprzyjać.

  Dobrze zaaranżowana łazienka to przede wszystkim łazienka ładna, estetyczna i powodująca w nasz poczucie ukojenia. Ze względu na warunki nie powinny się tam jednak znajdować zbędne bibeloty – jak zatem udekorować to pomieszczenie?

  Łazienka z widokiem na morze

  Najlepsze będą fototapety, na przykład z widokiem na morze – jest to dekoracja niezwykle efektowna, a nie będzie powodować żadnych niepotrzebnych problemów, chociażby z czyszczeniem. Wystarczy wybrać fototapetę odporną na wilgoć i zniszczenia, aby cieszyć się wspaniałą łazienką. To może być zwykła fototapeta papierowa, tylko zalaminowana dla ochrony przed wilgocią. Laminowanie jest praktycznie niewidoczne, a poprawia odporność mechaniczną fototapety.

  Categories: Dom

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.