• Obrazy do salonu i biura

    Mieszkanie tylko z meblami jest trochę ascetyczne, więc nie mieszka się w nim dobrze. Brakuje przedmiotów, które będą nie tylko przydatne, ale będą również cieszyć oczy. Często unikamy dekoracji, ponieważ nie chcemy zagracać mieszkania. Jeśli jednak wykorzystamy ściany, to możemy spodziewać się znakomitego efektu. Obrazy do salonu powieszone na ścianie zupełnie nie przeszkadzają, a widać je z każdego miejsca, więc są znakomitym rozwiązanie w kwestii dekoracji.

    Najważniejsza kwestia jest umiejętne dobranie obrazu do przeznaczenia wnętrza i jego dotychczasowej aranżacji. Trzeba również wiedzieć, czy chcemy delikatnego i dyskretnego uzupełnienia dekoracji, czy decydujemy się na bardziej radykalną odmianę. Każda z tych zmian wymaga innego podejścia, innych obrazów. Niewielkie, uzupełniające zmiany wprowadzimy, wieszając male obrazy, w stonowanych kolorach i neutralnych motywach. Im większy obraz, bardziej kolorowy motyw, tym bardziej obraz wchodzi w przestrzeń aranżacji wnętrza. Taki obraz jest bardziej widoczny, odwraca uwagę od innych elementów wystroju.

    Motywy na obrazy to zdjęcia i grafiki cyfrowe, więc jesteśmy w stanie wybrać coś odpowiedniego do salonu lub sypialni. Nieco rozważniej wybieramy obrazy do pomieszczeń biurowych, firmowych, czy na przykład kawiarni i pubów. Obrazy w tych pomieszczeniach mają jeszcze tę zaletę, że bardzo łatwo je wymienić na inne, niewielkim kosztem i w kilka dni można zakupić nowe obrazy.

    Categories: Dom

    Comments are currently closed.