• Jakie fotele wybrać?

    Według rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 roku określono pewne parametry i cechy, które powinny posiadać zarówno biurka, jak i fotele. W kwestii krzeseł należy mieć na uwadze, iż muszą posiadać minimum pięciopodporową podstawę, a także regulację wysokości, którą każdy pracownik może dopasować do własnej sylwetki. Ponadto – fotele biurowe muszą być stabilne, a wymiary zarówno siedziska, jak i oparcia mają gwarantować komfort w trakcie wielogodzinnej pracy w biurze.

    Fotele stanowią towar rozległy, a jednocześnie niezwykle zróżnicowany cenowo. Wśród nich można znaleźć fotele obrotowe, wysokie, a także kubełkowe. Wszystkie jednak mają za zadanie gwarantować wygodę i komfort, toteż nie warto oszczędzać na ich zakupie (http://www.ergohuman.pl/).

    Fotele do biura muszą przede wszystkim pozwalać skupiać się na pracy, a nie bólu, który mogą wywoływać źle dobrane krzesła. Przede wszystkim jednak należy pamiętać, aby spełniały one najważniejsze dyrektywy BHP i Ministerstwa, bowiem posiadając najlepszej jakości krzesło, każdy pracownik będzie spełniał swoje obowiązki z najwyższą precyzją.

    Categories: Firma

    Comments are currently closed.