• Meble ogrodowe metalowe i plastikowe

  Wiele osób zastanawia się jakie meble powinny znaleźć się w ich wymarzonym ogrodzie. Są tacy, którzy preferują meble, które będą starczyły na lata, ale są przede wszystkim tanie, wygląd nie ma tak dużego znaczenia. Są jednak również tacy dla których znaczenie ma wszystko, a najlepiej, aby meble ogrodowe były nie tylko ładne, ale i tanie oczywiście wytrzymałe. Czy taka opcja w ogóle jest możliwa?

  Owszem, można zdobyć meble i akcesoria ogrodowe w miarę tanie, ładne i wytrzymałe, ale muszą być one wykonane z metalu. Oczywiście pewne jest, że nigdy nie będą one tak tanie jak na przykład meble plastikowe, które również można nabyć w atrakcyjnej formie, lecz nigdy nie będzie to, to samo.

  Wybór tak naprawdę należy do Was – meble metalowe są bardziej wytrzymałe, ale droższe, podczas gdy plastikowe jednak nie wyglądają tak dobrze. Czasami warto więc zastanowić się, czy nie lepiej oszczędzić nieco więcej pieniędzy i kupić meble swoich marzeń? Kolejna opcja to meble drewniane, które sa także masywne i trwałe. Ławki ogrodowe z drewna musza być malowane dla ochrony przed zniszczeniem i z konieczności wydłużenia trwałości drewna (http://styldrew.com/).

  lawka-ogrodowa-balkonowa-liliana

  Jest jeszcze inna możliwość – łączenie drewna i metalu w stołach i ławkach ogrodowych. Metal w tym wypadku to odlewy żelwne, elementy kute lub spawane profile stalowe. Połączenie solidności i elegancji.

   

  Categories: Ogród

  Tagi: ,

  Comments are currently closed.