• CASHMERE Care

  Nowatorskie kosmetyki z nićmi hialuronowymi

  Znana z fenomenalnej bazy pod makijaż marka CASHMERE wprowadza na rynek nowatorskie kosmetyki przeciwzmarszczkowe dla kobiet po 35., 45., i 55. roku życia. Nowe produkty zawierają nici hialuronu, czyli kwas hialuronowy w specjalnej formie, który dostarczany z zewnątrz intensywnie nawilża i wygładza naskórek. Dodatkowo w recepturach znajdują się zaawansowane technologicznie związki peptydowe, pobudzające tworzenie kwasu hialuronowego w skórze. Dzięki temu wypełnione zostają braki w objętości tkanki wewnątrz zmarszczek, przez co cera staje się gładsza i bardziej jędrna. W zależności od potrzeb skóry w danym wieku receptury kremów wzbogacono o silnie działające peptydy, w kremach 35+ znajdują się peptydy magnezu, w preparatach 45+ peptydy miedzi, a w produktach dedykowanych dla pań po 55. roku życia peptydy krzemu. Nowatorska jest także hybrydowa formuła kosmetyków, które łączą w sobie działanie kremu i serum. Wszystkie preparaty mają działanie napinające skórę.

  5908272823943_f4_cashmere_care__sucha_454 5908272823936_f4_cashmere_care__sucha_35 5908272823974_f4_cashmere_care__sucha_554

  Nowe kremy CASHMERE Care można stosować na dzień i na noc. W każdej grupie wiekowej znajdują się oddzielne propozycje dla kobiet z cerą suchą oraz normalną i mieszaną. W każdym kartoniku znajduje się także PREZENT dla konsumentki – minitubka z przeciwzmarszczkowym kremem pod oczy CASHMERE Care o pojemności 7 ml.

  Nici hialuronowe

  Nici hialuronowe to opatentowana technika w dermatologii estetycznej, która polega na specjalnym podawaniu kwasu hialuronowego. Inspiracją do jej powstania był zabieg wprowadzania do skóry nici złota. Nowa technika jest bardziej przyjazna dla skóry, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem w niej występującym. Jego długie łańcuchy tworzą rusztowanie podskórne, dzięki czemu skóra jest gładka i wygląda młodo. Niestety z wiekiem obniża się zdolność do produkcji tego polisacharydu. Podawany do skóry w odpowiednich miejscach w formie nici hialuronowych daje fenomenalne efekty przeciwzmarszczkowe.

  Nici hialuronowe w kremie

  Zabieg wprowadzania do skóry nici hialuronowych zainspirował Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Dax Cosmetics do stworzenia nowatorskich kremów CASHMERE Care. Receptury kosmetyków zwierają nici kwasu hialuronowego, który intensywnie nawilża i wygładza naskórek. Dodatkowo kremy wykorzystują działanie związków peptydowych, które stymulują powstawanie kwasu hialuronowego w skórze, a tym czasem odtwarzają jej rusztowanie i wypychają zmarszczki. Spektakularne efekty gwarantują także obecne w składzie peptydy, które połączono z liftingującym składnikiem LongLIFT 4D. Krem dla kobiet 35+ zawiera peptydy magnezu, które wygładzają i regenerują skórę. Preparaty 45+ mają w składzie peptydy miedzi, które remodelują owal twarzy i sprawiają że skóra staje się gładka. Natomiast kremy dla pań po 55. roku życia wykorzystują działanie peptydów krzemu, które głęboko odbudowują i regenerują skórę. Dodatkowo wszystkie produkty działają antyoksydacyjne (zawierają OXY Photo Protectyl), co spowalnia starzenie i gwarantuje zdrowy wygląd skóry. Poza składnikami nowatorska jest także formuła kosmetyków 2 w 1. Nowe kremy CASHMERE Care łączą w sobie dwa produkty, krem oraz intensywnie działające serum, dzięki czemu efekty przeciwzmarszczkowe są bardziej spektakularne.

  Konsystencje szyte na miarę

  Nowe kosmetyki CASHMERE Care zostały stworzone dla kobiet w różnym wieku. Dla każdej z trzech grup wiekowych zostały stworzone oddzielne receptury dla cery normalnej i mieszanej oraz dla cery suchej. Formuła kremów do cery normalnej i mieszanej jest lekka i szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu i nie zatyka porów. Dodatkowo zawiera składniki matujące i pochłaniające nadmiar sebum. Kremy do cery suchej mają bogatszą konsystencję. Jest opracowana tak, by nie obciążać skóry, ale mimo to po aplikacji daje uczucie komfortu. Niweluje uczucie ściągnięcia i suchość skóry. Oba rodzaje kremów można stosować na dzień i noc.

  Categories: Uroda

  Tagi: , ,

  Comments are currently closed.